Керівництво

Адміністрація

Яровой Володимир Ілліч

Яровой Володимир Ілліч

Директор інституту

Кандидат педагогічних наук, доцент, професор МАУП, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії. Відмінник освіти. Нагороджений орденами, медалями, грамотами.

(044) 548-29-46

Євтухова Тетяна Олександрівна

Євтухова Тетяна Олександрівна

Заступник директора

Кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування ННІМЕФ. У 2000 р. закінчила Державний університет технології та дизайну. З 2000 р. сертифікований енергоаудитор Українського відділення Асоціації інженерів-енергетиків (AEE, США) з проведення тренінг-семінарів з енергоменеджменту. У 2009 р. та 2011 р. – курси підвищення кваліфікації в Науково-учбовому центрі прикладної інформатики НАН України, напрям підготовки «Інформатика та INTERNET-технології» і «Комп’ютерні методи та моделі економічного прогнозування». У 2016 р. отримала диплом кандидата технічних наук, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», тема дисертації: «Організаційно-технологічне управління ефективністю функціонування регіональних систем комунальної теплоенергетики».

(044) 548-29-46

Канцуренко Людмила Миколаївна

Канцуренко Людмила Миколаївна

Декан

Закінчила у 1983 р. факультет романо-германської філології Київського державного університету ім. Т. Шевченка. Викладач вищої категорії.

(044) 548-29-46 написати листа