Запрошуємо до Деснянського інституту МАУП!
23 Вересня 2016

8 жовтня у Деснянському інституті МАУП відбудеться День відкритих дверей. Усі бажаючі зможуть ознайомитись з першим та єдиним ВУЗом Троєщини, а також отримати знижку 20% на навчання!

Деснянський інститут МАУП пропонує абітурієнтам:

 - Інноваційний навчальний процес: впровадження прогресивних форм організації освітнього процесу, використання сучасних інформаційних технологій та інтерактивних методів навчання.

- Професійний професорсько-викладацький склад, який готує висококваліфікованих фахівців.

- Навчання в зручній формі – денній, заочній або дистанційній. Особливо хочемо зазначити, що заочна та дистанційна форми навчання якнайкраще підходять студентам, що прагнуть поєднати навчання із роботою.

- Участь в конференціях, всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, міжнародних виставках і круглих столах за участю провідних вчених та фахівців.

- Доступ до найбільшої в Україні електронної бібліотеки.

Але це все - лише невелика частина наших переваг!

Зверніть увагу на те, що у вас ще є шанс стати студентом МАУП і не втрачати цілий учбовий рік, навіть не маючи сертифікату ЗНО. Вступ до Кіпрсько-Українського та Польсько-Українського культурно-освітніх центрів при МАУП триває до жовтня.

Деснянський інститут МАУП знаходиться за адресою: Закревського, 45-Б, тож мешканцям Деснянського району, які бажають отримати сучасну європейську вищу освіту, не треба буде далеко їхати за знаннями!

Дізнатись більше про сам інститут, напрями навчання, вартість та студентське життя взагалі також можна за телефоном: (044) 548-29-46. Ми з радістю допоможемо вам знайти своє покликання та стати справжнім професіоналом!

Чекаємо на Вас 8 жовтня на День відкритих дверей!
Тел.: (044) 548-29-46
Закревського, 45-Б