В Академії пройшли змагання з шахів серед команд ВНЗ
17 Квітня 2016

Організаторами виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту  Голосіївської районної в м. Києві  державної адміністрації, кафедра фізичного виховання МАУП, фізкультурно-оздоровчий центр «Централізована система  дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво».

У змаганнях взяли участь 5 команд вищих навчальних закладів:

Змагання проводилися згідно з діючими правилами змагань з шахів. Контроль часу 10 хвилин для кожного учасника в одній партії. Переможці визначалися в 5 турів.

Головним суддею змагань був головний спеціаліст відділу навчально-спортивної роботи у ВНЗ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, національний арбітр, кандидат у майстри спорту Іван Захарчук.

«Метою цих змагань є популяризації досягнень шахової гри, залучення студентської молоді до інтелектуальних видів спорту, виявлення талановитих молодих шахістів України та підвищення їхньої майстерності»  –   розповів Іван Романович.

За результатами змагань призові місця посіли:

3-тє місце –  команда Національного університету харчових технологій;

2-ге місце – команда Національного університету біоресурсів і природокористування України;

1-е місце – команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Команда-переможець та команди-призери були відзначені кубками та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації  та фізкультурно-оздоровчий центр «Централізована система  дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво».