В Деснянському інституті МАУП відзначили День знань
01 Вересня 2016

В останній день літа Деснянський інститут МАУП відкрив двері до знань для студентів з усіх куточків України.

За багаторічною традицією свято Дня знань розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводили протоієрей Діонісій Мартишин, доктор богословських наук, професор МКА та протоієрей Сергій Коцар, кандидат богослов’я, ад’юнкт-професор МКА. У своєму вітальному слові отець Діонісій Мартишин зазначив:

«Кожного року Міжрегіональна Академія управління персоналом розпочинає новий навчальний рік зі звернення до Бога, Богородиці та усіх християнських святих. Молитовно звертаючись до Бога, ми прикликаємо Боже благословення на багатогранні процеси освіти, виховання, наукової діяльності, емпіричного та духовного пізнання світу. І це не випадково, бо саме у житті нашої рідної Академії величезна увага приділяється вивченню основ християнської моралі, історії християнської Церкви, релігійної філософії, головних аспектів православної теології і релігійної думки людства. Варто підкреслити, що християнська богословська думка постійно наголошує на єдності науки й релігії, освіти та духовного життя, інтелектуального та духовного пошуку Істини».

Святкова лінійка проходила на Площі знань Міжрегіональної Академії управління персоналом. На урочистості були запрошені шановні гості, представники політичної, мистецької, наукової та спортивної еліти України:

Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням та напутнім словом звернувся ректор Академії Микола Курко:

«Сьогодні в Академії відкриваються двері аудиторій і розпочинається новий навчальний рік. Це найвідповідальніша пора в житті кожного з вас, дорогі студенти! Це час, коли відкриваються дороги до освіти і успішного майбутнього. Хочу звернутися до першокурсників: будьте наполегливими, досягайте високих результатів в опануванні знань! Адже навчальний процес у вузі своєчасно реагує на мінливі запити суспільства, тому колектив Академії все робить для того, щоб  підготувати фахівців зі спеціальностей принципово нового рівня! Нехай цей навчальний рік відкриває перед молоддю нові горизонти для пізнання себе і світу».

Представники політичної, наукової, спортивної еліти нашої держави радо вітали усіх присутніх.

«Дозвольте від імені Уряду України привітати усіх з Днем знань! Першокурсників хочу привітати із тим, що ви зробили гарну інвестицію в свої знання, в свою подальшу кар’єру і свій саморозвиток. Адже МАУП – це можливість навчатися у гарних викладачів, це можливість здобути якісну освіту, яка дозволить бути конкурентоспроможними на ринку праці, бути кращими у просуванні чи то по сходах держаної служби, чи то у бізнесі. Бажаю вам цікавого навчання та зустріти у стінах МАУП вірних друзів!» – зазначив у своїй промові Костянтин Ващенко.

Зі словами привітання виступив і цьогорічний призер-олімпієць, студент МАУП Жан Беленюк, побажавши успіхів у навчанні, удачі, терпіння і закликав студентів здобути якомога більше знань, навчаючись в Академії, адже вони стовідсотково стануть у нагоді у майбутньому.

На урочистому святі першокурсникам вручали символічний студентський квиток Микола Ануфрієв і Ельбрус Тедеєв.

Студенти також привітали своїх однокурсників. Так на Площі знань з віршами та танцями виступили юні вихованці НВК «Престиж». Старшокурсниця Аліна Левенчук поздоровила усіх піснею. А студенти Економіко-правового технікуму при МАУП створили справжнє театралізоване дійство, склавши із окремих літер слово «Студент» і проілюструвавши якими якостями має володіти сучасний здобувач освіти. 

 

В Міжрегіональній Академії управління персоналом велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. Тому після урочистої лінійки для всіх першокурсників відбулася перша лекція – «Ми – українці», яку проводили проректор з наукової та виховної роботи  Микола Головатий та народний артист України Василь Нечепа. Микола Федорович розповів першокурсникам про цінність української незалежності та відповідальність українця. Також під час уроку на сцені експонувалася виставка, котру підготували фахівці Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України.

«Сьогодні ви можете побачити на цій виставці унікальні книги видавництва МАУП. Ми перші почали  говорити про Україну як самостійну державу! Серед експонованих книжок словник «Україна у світі», в котрому зібрані основні відомості про територію, населення та видатні відкриття нашої країни. Видавництво Академії надрукувало декілька книжок  про видатних постатей країни, у тому числі «Золоті імена України», де зібрано понад 500  маловідомих, однак унікальних біографій людей нашої держави» – відзначив Микола Федорович.

На першій лекції Василь Нечепа виступив з уривками із власної програми, присвяченої 160-річниці з дня народження видатного українського Каменяра Івана Франка. Із кобзою в руках, перев’язаною жовто-блакитною стрічкою, Василь Григорович заспівав молодому поколінню нетлінні шедеври: «Не пора», «Пісня моя», «Ой Морозе, Морозенку», «Понад гаєм зелененьким». Після уроку першокурсники відзначили, що для них бути українцями почесно і відповідально.

Тож вітаємо студентів! Бажаємо натхнення на ниві знань!