Дебют першокурсника Деснянського інституту: перші перемоги та нові таланти
22 Вересня 2016

Позитивними емоціями, дружньою атмосферою, першими спортивними здобутками та яскравими виступами запам’яталася цьогорічна посвята першокурсників.

20 вересня з самого ранку студенти в очікуванні свята зібралися на Площі знань, сіли в автобус та попрямували у мальовничий куточок Київської області Пущу-Водицю. Саме тут проходив щорічний фестиваль талантів серед новоспечений студентів – «Дебют першокурсника».

За доброю традицією свято розпочалося урочистою лінійкою, яку відкрив ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом  Микола Курко:

«Шановні першокурсники! Ми запросили сьогодні вас до Пущі-Водиці з поетичною метою, адже знаємо, що вас чекає найнасиченіший етап вашого життя. Навчаючись у випускному класі ви будували плани щодо майбутньої професії, а в лютому, заповнивши бланки для проходження ЗНО, ви точно знали, що хочете отримати вищу освіту. Склавши тести і отримавши позитивні результати, ви обирали в якому виші навчатися. І нарешті ви стали студентами найбільшого економіко-гуманітарного вищого навчального закладу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом! Попереду  у вас насичені подіями і відкриттями роки навчання в Академії. Сьогодні МАУП дарує день відпочинку і свята – «Дебют першокурсника».

До слів вітання долучився і заслужений тренер України, представник Національного олімпійського комітету України Анатолій Соломін, відзначивши великий потенціал студентів МАУП у спорті. Ведучі свята розповіли новоспеченим МАУПівцям про основні положення «Кодексу честі Академії». На завершення лінійки усі присутні заспівали гімн МАУП.

Далі на першокурсників чекали спортивні змагання та фестиваль талантів. Охочі могли позмагатися у швидкості з бігу та у футбольному матчі. У легкоатлетичній естафеті взяли участь дівчата та хлопці з усіх інститутів Академії, Економіко-правового техніку при МАУП та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП. Найкращими серед дівчат стали: Путненко Марія з Економіко-правового технікуму при МАУП (І місце), Ільницька Ангеліна (ІІ місце) та Ніколаєва Віталія (ІІІ місце)  з Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А.Алієва.

«Я дуже хотіла перемогти у сьогоднішньому змаганні, і я перемогла! Це надзвичайні емоції, – розповідає Марія Путненко. Крім спортивних змагань я в очікуванні феєричних виступів на сцені моїх одногрупників, адже вони підготували дещо незвичайне».

Серед хлопців місця розподілилися таким чином: І місце у студента Інституту права ім. князя Володимира Великого Влада Польки, ІІ місце посів студент Економіко-правового технікуму при МАУП Едуард Кузьменко, а на ІІІ сходиці Тарас Бесараб з Інституту права.

«Я їхав сьогодні на Дебют саме заради змагань з бігу. Напередодні мені розповіли, що буде проведено легкоатлетичну першість і я без вагань вирішив брати участь. І не дарма – перше місце моє!» – поділився своїми емоціями Влад Полька.

У насиченому футбольному матчі команда Інституту реклами посіла почесне перше місце, студентська команда ЕПТ при МАУП стала другою, а на третьому місці опинилися студенти Інституту права.

Справжній вир емоцій відбувався на сцені, де проходив святковий фестиваль талантів. Першокурсники показували свої вокальні та танцювальні таланти, акторську майстерність, демонстрували свої таланти у жанрі stand-up та проводили інтерактивні ігри із глядачами у залі.

На завершення «Дебюту першокурсника» усі поласували справжньою козацькою кашею.