Отримання вищої освіти без ЗНО
20 Березня 2019

Метою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП є підготовка конкурентоспроможних спеціалістів згідно з європейськими стандартами, а також адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегровані навчальні плани МАУП та Варшавського Університету Менеджменту (Польща), лекції та семінари від кандидатів та докторів наук, актуальні знання та вміння – все це робить процес навчання ефективнішим.

Аби отримати консультацію по всіх питаннях щодо отримання сучасної європейської освіти у зручній формі та без складання ЗНО - зареєстуйтеся на сайті http://bezzno.maup.com.ua/

 

Вища освіта без ЗНО

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Варшавського Університету Менеджменту (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. 

Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі. 

Навчання за такими спеціальностями:

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Warszawie) в м.Варшава

був заснований в 1995 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

Університет менеджменту в Варшаві – це перший приватний ВНЗ у Польщі, що почав приймати студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для того, щоб вступити до Університету, потрібно лише пройти співбесіду. Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Варшаві легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС.

Навчання у Польщі

Як відомо, Польща є членом ЄС з 2004 року. Це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. За останні роки багато студентів з України обирають для навчання саме польські ВНЗ, бо ціни в них доступніші, ніж в університетах інших країн Євросоюзу, а якість отриманих знань – на високому рівні.

На даний час приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв’язків з навчальними закладами Євросоюзу, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

 

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Ксерокопя атестата – 1 прим.

2. Ксерокопія додатку до атестата  (перелік предметів з оцінками) – 1 прим.

3. Ксерокопія паспорту – 1 прим.

4. Ксерокопія закордонного паспорту (за наявності) – 1 прим.

4. фото 3х4.

 

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро.

Реєструйтеся на сайті та отримайте докладну інформацію - http://bezzno.maup.com.ua/ 

Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47